Tel.: 32 230-87-98

Kom.: 530311865

biuro@emkaszkolenia.pl

Kurs pomiary elektryczne | Szkolenie z pomiarów elektrycznych

OPŁATY w 2020 r.

FORMA SZKOLENIA

SAMOKSZTAŁCENIE

ONLINE

Kurs przygotowujący do egzaminu w zakresie uprawnień G1  - elektryczne do 1 kV lub powyżej

290.00 400.00

Kurs przygotowujący do egzaminu w zakresie uprawnień G2 -  grzewcze (kotły)

290.00 400.00

Kurs przygotowujący do egzaminu w zakresie uprawnień G3 -  gazowe

290.00 400.00

Opłata za kolejną grupę ( np.G1+G2)

50.00 w cenie

Opłata za egzamin Dozoru

260.00

 

Opłata za egzamin Eksploatacji

260.00

 

podane ceny sa cenami brutto - szkolenia i egzaminy zw z VAT!

Całkowity koszt = opłata za kurs(y) + opłata za egzamin(y)

Koszty tłumaczeń: 120,00 zł +  23%VAT za jeden dokument

RABATY! od trzech zgłoszony osób!

Wycena szkoleń grupowych (zamkniętych) jest indywidualna!


KONTAKT: 32 230 87 98, 530 311 865, 534 299 534


PODNIEŚ Z NAMI SWOJE KWALIFIKACJE ZAWODOWE!


Nasz ośrodek zajmuje się także z powodzeniem organizuje szkolenie z pomiarów elektrycznych. Jest to bardzo ważna dziedzina pracy związanej z instalacjami energetycznymi. Wymaga ona doskonałego wyszkolenia zarówno na płaszczyźnie teoretycznej, jak i praktycznej. Nasz kurs spełnia oba te warunki oraz oferuje profesjonalne warunki do zdobywania wiedzy. Osoby, które ukończą kurs będa potrafiły w sposób prawidłowy przeprowadzić wszelkie pomiary elektryczne.

Główne zagadnienia, jakimi zajmujemy się podczas przeprowadzanego kursu to budowa, działanie oraz serwisowanie współcześnie występujących urządzeń elektrycznych, takich jak rozdzielnice, transformatory i inne. Pokazujemy także, w jaki sposób przeprowadzać rzetelnie i prawidłowe pomiary elektryczne.

Szkolenie składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Pierwsza ma za zadanie usystematyzować wiedze osób odbywających szkolenie z zakresu badań i prób elektrycznych. Podczas zajęć teoretycznych przekazywana jest najbardziej potrzebna wiedza na temat wszelkiego rodzaju instalacji, ich najczęstszych rodzajów oraz na co zwracać uwagę podczas wypełniania protokołu przeprowadzonych pomiarów. Omawiane są także obowiązujące przepisy prawne i zasady bezpiecznego przeprowadzania badań.

Część praktyczna kładzie nacisk na samodzielne przeprowadzanie ćwiczeń przez kursantów. Pozwala to na bezpośrednie zapoznanie się ze sprzętem oraz przedmiotem badań, jak i też pierwsze próby wykonania protokołu własnych pomiarów. Zwracana jest uwaga na prawidłowe wykonywanie poszczególnych kroków, zachowanie zasad bezpieczeństwa oraz radzenia sobie z możliwymi zagrożeniami.

Nasi instruktorzy w sposób przystępny przeprowadzają szkolenie koncentrując swój wysiłek na przekazaniu najważniejszych informacji, nauczeniu prawidłowego postępowania oraz bezbłędnego sporządzania, oraz odczytywania protokołu pomiarów. Co procentuje w karierze zawodowej kursantów po zdobyciu wymaganych uprawnień. Wyuczone techniki i sposoby postępowania wpływają na jakość wykonywanej przez nich pracy.

Partnerzy

Uprawnienia SEP - Gdańsk, Gliwice, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra - eMKa Szkolenia

© 2018 KURSY-ELEKTRYCZNE.PL Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Web-Profit S.C.