Tel.: 32 230-87-98

Kom.: 530311865

biuro@emkaszkolenia.pl

NOWOŚĆ!

Certyfikowany instalator systemów fotowoltaicznych(PV)

 Szkolenie wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego + szkolenie producenckie

Dzięki tym szkoleniom uczestnik spełnia warunki wymagane przez UDT, aby podejść do egzaminu państwowego.

Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniach, które pozwolą Państwu dołączyć do grona profesjonalistów w branży odnawialnych źródeł energii i uzyskać Certyfikat Instalatora Systemów Fotowoltaicznych (PV) w akredytowanej przez UDT jednostce szkoleniowej. Szkolenie to jest niezbędne do złożenia egzaminu przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego i uzyskania wpisu do Rejestru Instalatorów Systemów PV.

Szkolenia łączą w sobie część teoretyczną oraz praktyczną.

  • Odbywają się zajęcia teoretyczne oraz zajęcia z projektowania instalacji fotowoltaicznych.
  • Prowadzone są zajęcia praktyczne. Poruszone będą również aspekty prawne oraz możliwości finansowania mikroinstalacji.
  • W trakcie szkolenia prowadzone jest szkolenie producenckie

TERMINY SZKOLEŃ:

RZESZÓW

Zapytaj o termin!

Masz pytania?

32 230 87 98

534 299 534

GLIWICE

Zapytaj o termin!

Masz pytania?

32 230 87 98

534 299 534

TERMINY EGZAMINÓW w UDT:

http://www.udt.gov.pl/bip/index.php?id=42

 Aby uzyskać kompletne oferty wraz z programami szkoleń oraz warunkami zapisu, prosimy o przesłanie do nas maila na adres [javascript protected email address]

Pozostajemy również do dyspozycji pod numerami

32/230 87 98...99, 530 311 865, 534 299 534

Zapraszamy!

  • W trakcie szkolenia prowadzone jest również szkolenie producenckie

Kurs instalator systemów fotowoltaicznych(pv)


Kurs ten skupia się na przekazaniu zarówno praktycznych umiejętności, jak i dawki wiedzy teoretycznej niezbędnej do prawidłowego wykonywania swoich przyszłych obowiązków służbowych jako instalator systemów fotowoltaicznych (pv). Po zakończeniu nauki kursanci są w stanie wykonywać swoje zadania w sposób zgodny z panującymi przepisami, bezpieczny oraz zalecany przez producentów tego rodzaju instalacji. Osoby, które ukończą kurs są gotowe do pracy.

Uprawnienia zdobyte podczas takiego szkolenia ważne są nie tylko na terytorium naszego kraju, ale także we wszystkich krajach należących do Wspólnoty Europejskiej. Gwarantuje to uczestnikowi możliwość podjęcia pracy w dowolnym miejscu w Europie. Jest to niewątpliwa zaleta kursu oraz zdobytych na nim uprawnień. Specjaliści w tej dziedzinie poszukiwani są w wielu krajach, co daje duże możliwości znalezienia dobrze płatnej pracy.

Szkolenie prowadzone jest przez  specjalistów z dużym doświadczeniem oraz umiejętnością prostego przekazywania niezbędnej wiedzy w sposób łatwy i przystępny. Program kursu obejmuje wszystkie kluczowe zagadnienia, przyszły instalator jest prowadzony krok po kroku przez proces instalacji oraz możliwe komplikacje i problemy. Przekazywana wiedza jest ograniczona do najistotniejszych informacji oraz praktycznych rozwiązań danej kwestii. Zdobyte umiejętności przekładają się na wydajność pracownika i jego przydatność w trakcie montażu skomplikowanej infrastruktury systemów  fotowoltaicznych.
Zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym przez nas szkoleniu.

Partnerzy

Uprawnienia SEP - Gdańsk, Gliwice, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra - eMKa Szkolenia

© 2018 KURSY-ELEKTRYCZNE.PL Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Web-Profit S.C.