Tel.: 32 230-87-98

Kom.: 530311865

biuro@emkaszkolenia.pl

Kurs instalator systemów fotowoltaicznych(pv)


Kurs ten skupia się na przekazaniu zarówno praktycznych umiejętności, jak i dawki wiedzy teoretycznej niezbędnej do prawidłowego wykonywania swoich przyszłych obowiązków służbowych jako instalator systemów fotowoltaicznych (pv). Po zakończeniu nauki kursanci są w stanie wykonywać swoje zadania w sposób zgodny z panującymi przepisami, bezpieczny oraz zalecany przez producentów tego rodzaju instalacji. Osoby, które ukończą kurs są gotowe do pracy.

Uprawnienia zdobyte podczas takiego szkolenia ważne są nie tylko na terytorium naszego kraju, ale także we wszystkich krajach należących do Wspólnoty Europejskiej. Gwarantuje to uczestnikowi możliwość podjęcia pracy w dowolnym miejscu w Europie. Jest to niewątpliwa zaleta kursu oraz zdobytych na nim uprawnień. Specjaliści w tej dziedzinie poszukiwani są w wielu krajach, co daje duże możliwości znalezienia dobrze płatnej pracy.

Szkolenie prowadzone jest przez  specjalistów z dużym doświadczeniem oraz umiejętnością prostego przekazywania niezbędnej wiedzy w sposób łatwy i przystępny. Program kursu obejmuje wszystkie kluczowe zagadnienia, przyszły instalator jest prowadzony krok po kroku przez proces instalacji oraz możliwe komplikacje i problemy. Przekazywana wiedza jest ograniczona do najistotniejszych informacji oraz praktycznych rozwiązań danej kwestii. Zdobyte umiejętności przekładają się na wydajność pracownika i jego przydatność w trakcie montażu skomplikowanej infrastruktury systemów  fotowoltaicznych.
Zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym przez nas szkoleniu.

Partnerzy

Uprawnienia SEP - Gdańsk, Gliwice, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra - eMKa Szkolenia

© 2018 KURSY-ELEKTRYCZNE.PL Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Web-Profit S.C.