Tel.: 32 230-87-98

Kom.: 530311865

biuro@emkaszkolenia.pl

Uprawnienia energetyczne sepowskie - eksploatacja | Kurs na palacza CO | Harmonogram szkoleń

Do wykonywanie niektórych niebezpiecznych zawodów konieczne jest posiadanie specjalnych uprawnień. Można je uzyskać na drodze specjalnych szkoleń, organizowanych w ramach różnych zawodów i umiejętności. Aby pracować jako elektryk, palacz CO lub przy instalacjach gazowych, niezbędne jest przejście przez specjalistyczne szkolenie, kończące się egzaminem państwowym i uzyskaniem certyfikatu poświadczającego prawo do pracy w warunkach specjalnych.

Rodzaje szkoleń

Oferujemy kursy w ramach trzech grup:
G1 - to grupa uprawnień elektrycznych do 1kV. Są to tak zwane uprawnienia sepowskie - SEP lub uprawnienia elektryczne.
G2 - to uprawnienia energetyczne, pozwalające na wykonywanie pracy w zawodzie palacz CO, lub inaczej - uprawnienia grzewcze.
G3 - to kursy gazowe, których celem jest eksploatacja i dozór nad instalacjami gazowymi.

Eksploatacja i dozór nad instalacjami elektrycznymi, gazowymi lub grzewczymi to bardzo odpowiedzialne zadania, wymagające właściwej wiedzy technicznej oraz umiejętności bezpiecznego eksploatowania powyższych. Brak odpowiednich kwalifikacji oznacza nie dopuszczenie do pracy na stanowiskach wymagających z tymi instalacjami kontaktu. Warto więc zawczasu zadbać o swoje umiejętności i poszerzyć je, robiąc uprawnienia sepowskie lub uprawnienia energetyczne albo odnawiając je.

Wygodne podejście do szkolenia

Podchodzimy do naszych szkoleń w sposób kompleksowy, umożliwiając zdobycie pożądanych kwalifikacji wszystkim kandydatom, którzy ich potrzebują. W celu uzyskania najwyższej dostępności szkoleń, gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz organizowanie  kursów w dogodnych warunkach i terminach. W ciągu kilku dni od zgłoszenia chęci podjęcia szkolenia, organizowana jest grupa wykładowa, w ramach konkretnych uprawnień - G1, G2 lub G3. Co istotne, program szkolenia ustalany jest indywidualnie z jego uczestenikiem. W ramach kursu można zdobyć certyfikat na jedną lub wszystkie grupy!

Całość kursu trwa tylko JEDEN dzień! W zależności od ilości chętnych kursantów, szkolenie trwa od 5 do 7 godzin. Po tym czasie, tego samego dnia, przeprowadzany jest państwowy egzamin, kończący się nadaniem imiennego certyfikatu potwierdzającego uprawnienia SEP,  energetyczne czy kurs na palacza CO.

Kursy dopasowane do uczestników

Zapewniamy innowacyjne i indywidualne podejście do każdego uczestnika. Rozumiemy, że każdy kandydat przychodzi do nas z innym poziomem wiedzy. Dopasowujemy więc poziom wiedzy do pozostałych uczestników i pod tym kątem ustalamy ramowy plan szkoleń. Celem takich zabiegów jest maksymalnie efektywne wykorzystanie czasu na szkoleniach, a także dostarczenie wszystkim uczestnikom porównywalnego poziomu wiedzy.

Szkolenia dla firm

Prowadząc firmę, której flagową działalnością jest eksploatacja i dozór nad instalacjami elektrycznymi, energetycznymi lub gazowymi, możesz skorzystać na szkoleniach swoich pracowników. Niezbędne dla pracy szkolenia sepowskie są łatwo dostępne, niedrogie i w pełni legalne, poświadczone certyfikatem o wadze państwowej. Organizując szkolenia dla nowych pracowników lub fundując im odnowienie uprawnień, dbasz o kwalifikacje swoich pracowników.

Otrzymany dokument poświadczający kwalifikacje jest ważny przez 5 lat i po tym czasie wymaga odnowienia. Mając na uwadze, jak prosty jest ten proces - zachęcamy do skorzystania z naszej jednodniowej oferty szkoleniowej. Przy zapisie na więcej niż jedną grupę szkoleniową można uzyskać spory rabat. Nasza oferta to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują kwalifikacji zawodowych w krótkim czasie i za niewielkie pieniądze!

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą szkoleń takich jak kurs na palacza CO, zapraszamy do kontaktu, telefonicznie 32/230 87 98..99, kom. 530 311 865 lub mailowo kierując korespondencję pod adres: [javascript protected email address]

Partnerzy

Uprawnienia SEP - Gdańsk, Gliwice, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra - eMKa Szkolenia

© 2018 KURSY-ELEKTRYCZNE.PL Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Web-Profit S.C.