Tel.: 32 230-87-98

Kom.: 530311865

biuro@emkaszkolenia.pl

Kurs na wózki widłowe | Operator podestów ruchomych 1p

Nasz ośrodek prowadzi wiele praktycznych i poszukiwanych przez Klientów szkoleń. Jednym z nich jest kurs na wózki widłowe. Kursant uczestniczący w takim szkoleniu, po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu nabywa bezterminowe uprawnienia jako operator podestów ruchomych 1p lub wózków widłowych. W skład kursy wchodzą zagadnienia dotyczące nie tylko prowadzenia i pracy samego wózka, ale także szkolenie dające uprawnienia do wymiany butli LPG, czyli najczęściej spotykanego paliwa, jakie jest stosowane w wózkach widłowych.

Uprawnienie, jakie pomaga zdobyć kurs na wózki widłowe są ważne nie tylko w naszym karaju, ale we wszystkich krajach Unii Europejskiej oraz USA i Kanadzie. Dzięki temu operator podestów ruchomych 1p może poszukiwać pracy w wielu krajach. To niewątpliwa zaleta posiadania uprawnień oraz zawodu, którego przedstawiciele są bardzo pożądani na wielu rynkach pracy.

Kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem oraz bogatą wiedzą. Kursanci poznają tajniki obsługi danego urządzenia, jego budowę techniczną oraz sposoby rozwiązywania najczęściej  występujących usterek i awarii. Uczą się także jak podesty ruchome powinny być serwisowane, by działały sprawnie i niezawodnie.

Poza częścią praktyczną kursanci odbywają naukę jazdy wózkiem widłowym, by jak najlepiej poznać specyfikę pracy tego środka transportu. Jest to przydatne i praktyczne podczas pierwszych dni w nowej pracy, gdzie stres może być znaczącym czynnikiem wpływającym na koncentrację. Dzięki zdobytym umiejętnością praktycznym kursanci mogą spokojnie rozpocząć pracę.

Każdy kursant otrzymuje niezbędne materiały szkoleniowe, które pozwalają odpowiednio przygotować się zarówno do egzaminu teoretycznego, jak i praktycznego. Naszym zadaniem jest przekazanie wymaganej wiedzy w sposób przystępny, zrozumiały i nieprzeładowany zbędnymi informacjami.
Posiadamy uprawnienia do przeprowadzanie egzaminów państwowych i wydawania odpowiednich zaświadczeń o zdaniu egzaminu i uzyskania uprawnień.

Partnerzy

Uprawnienia SEP - Gdańsk, Gliwice, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra - eMKa Szkolenia

© 2018 KURSY-ELEKTRYCZNE.PL Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Web-Profit S.C.