Tel.: 32 230-87-98

Kom.: 530311865

biuro@emkaszkolenia.pl

Kursy na operatora wózków jezdniowych

Przepisy, które weszły w życie dnia 10 sierpnia 2018 r., nakładają na wszystkich przedsiębiorców obowiązek ujednolicenia uprawnień swoich oraz pracowników do operowania wózkami widłowymi. Dotychczas uprawnienia na wózki jezdniowe wydawane były bez większego przygotowania pracowniczego. Aktualnie od każdego z operatorów wymagane są kursy na wózki jezdniowe przygotowanego przez Urząd Dozoru Technicznego, który zakończony jest egzaminem przed komisją kwalifikacyjną UDT.

Pobierz wozki-oferta-pod-udt.pdf

Zgodnie z tym rozporządzeniem, imienne zezwolenia tracą ważność następująco:

- wystawione do dnia 31 grudnia 2004 r. zachowują ważność nie dłużej niż do dnia 31   grudnia 2019 r.,
- wystawione do dnia 31 grudnia 2014 r. zachowują ważność nie dłużej niż do 31 grudnia 2020 r.
- wystawione od dnia 1 stycznia 2015 r. zachowują ważność nie dłużej niż do dnia 31 grudnia 2021 r.

Kursy na operatora wózków jezdniowych prowadzone przez nasz organ są ściśle dostosowane do obowiązujących norm prawnych. Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje w pełnym zakresie wiedzę techniczną oraz praktyczną, która umożliwia zdanie egzaminu. Dotyczy to w szczególności pracowników magazynowych zajmujących się wewnętrznym transportem towarów. Kurs obejmuje dwie dziedziny:
-OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH WSZYSTKICH TYPÓW WRAZ Z WYMIANĄ BUTLI GAZOWEJ
-OPERATOR PODESTÓW RUCHOMYCH IP.
Szkolenie prowadzone są przez doświadczonych i przekwalifikowanych pracowników z uprawnieniami.

Kursy na operatora wózków jezdniowych organizowane są wyłącznie na terenie zakładu pracy w obrębie całej Polski. Nasza oferta dotyczy również dni wolnych od pracy, takich jak sobota i niedziela, aby w miarę potrzeby umożliwić Państwu przeszkolenie wszystkich pracowników korzystających z wózków w jednakowym czasie.

Koszt dotyczy samego szkolenia, jak i egzaminu komisyjnego. Całkowity kwota ustalana jest indywidualnie dla poszczególnych miejsc i dotyczy ilości kursantów oraz dnia, w jakim ma odbyć się szkolenie. Ponadto zależny jest również od dotychczasowej wiedzy i umiejętności kursantów.

W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z biurem 32 230 87 98, 535 019 146, 32 230 87 99, 530 311 865 [javascript protected email address]

Zapraszamy!

Partnerzy

Uprawnienia SEP - Gdańsk, Gliwice, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra - eMKa Szkolenia

© 2018 KURSY-ELEKTRYCZNE.PL Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Web-Profit S.C.